GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 4823353
nr 482 3353
Vaser
1 par, Rörstrand, Shanghai, höjd: 36 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 augusti 2007
kl 17:09:01
24/8 14:51:20
26/8 12:51:03
250 kr
Rörstrand